Kwasy humusowe

zobacz

Mikoryza

zobacz

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Drogi Kliencie, dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty zawsze dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie oraz w swoich oryginalnych opakowaniach. Co więcej, staramy się, by również zdjęcia oraz opisy reprezentujące sprzedawane przez nas produkty były jak zawsze najwyższej jakości – by wiernie oddawały ich rzeczywisty ogląd i pomogły Wam podjąć świadomą decyzję o dokonaniu zakupu. Jeśli jednak z jakichkolwiek powodów zamówiony przez Ciebie produkt(y) nie spełnił(y) oczekiwań, masz prawo zwrócić go do nas w okresie 14 dni od daty odebrania paczki.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie, weszła w posiadanie rzeczy tj. od dnia, w którym odebrałeś przesyłkę z towarem.

Skorzystanie z uprawnienia do odstąpienia od umowy może odbyć się poprzez złożenie na piśmie stosownego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, którego wzór stanowi załącznik do Regulaminu i dostarczenie go wraz ze zwracanym towarem do siedziby firmy na adres:

CARBOHORT Sp. z o.o. 

Jordanowo 11 F,

66-200 Jordanowo

Zwracany towar powinien zostać należycie zabezpieczony na czas transportu (preferowana wysyłka w oryginalnym opakowaniu) i nie może nosić śladów użytkowania bądź uszkodzeń. Koszty zwrotu towaru poniesiemy my, jednak zastrzegamy sobie prawo do nie odbierania zwrotów odesłanych metodą „za pobraniem”, chyba że wspólnie postanowimy inaczej.

W przypadku odstąpienia od umowy, otrzymasz zwrot zapłaconej kwoty. Zwrot następuje na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy w ciągu 14 dni, liczonych od dnia otrzymania przez nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz dostarczenia zwracanego towaru.

Bardzo ważne jest, byśmy w razie zwrotu otrzymali od Ciebie dokument będący dowodem sprzedaży (faktura VAT, paragon).

Reklamacje

Szanowny Kliencie, jeśli dostarczone do Ciebie produkty są uszkodzone, posiadają wady fizyczne, są niezgodne z zawartą umową kupna-sprzedaży, zamówienie jest niekompletne itp., masz prawo do złożenia reklamacji. Produkty możesz u nas reklamować przez 2 lata od daty zakupu.

Jak złożyć reklamację?

 1. Zanim odeślesz produkt(y) skontaktuj się z nami. Być może wspólnie uda nam się znaleźć jakieś rozwiązanie problemu.
 2. Ale jeśli już zdecydujesz się odesłać do nas produkt(y), to razem z reklamowanym towarem przekaż nam oświadczenie reklamacyjne, które opisze powód reklamacji i umożliwi nam identyfikację Ciebie (taka informacja może zawierać np. nr zamówienia).
 3. Oświadczenie reklamacyjne możesz dostarczyć w dowolnej formie: drogą mailową, telefoniczną lub załączając je w formie pisemnej do paczki. Wszelkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce „Kontakt”.
 4. Reklamowany produkt prześlij na adres:

  CARBOHORT Sp. z o.o. 

  Jordanowo 11 F,

  66-200 Jordanowo
 5. Gdy Twoja reklamacja zostanie uznana, otrzymasz zwrot kosztów zakupu produktu/produktów, zwrot kosztów dostawy (jeśli reklamowane były wszystkie produkty z zamówienia) oraz zwrot kosztów przesyłki reklamacyjnej.

Postaramy się ze wszystkich sił, żeby każda złożona przez Ciebie reklamacja była (mimo wszystko) przyjemnym doświadczeniem :-).